D.A.D – producent z pasją

Żeglarstwo to twoja prawdziwa pasja? Nie możesz żyć bez wody i każdego roku czekasz tylko na rozpoczęcie nowego sezonu? Żeglarstwo wciąga i jest fantastycznym hobby, któremu wiele osób poświęca wiele swojego cennego czasu. Trzeba jednak pamiętać również o tym, że jest to sport niebezpieczny i bardzo wymagający. Należy zatem zwrócić szczególną uwagę na to, w co się ubieramy, decydują się na rejs po jeziorach lub po morzach.

Niekorzystne warunki pogodowe, takie jak silny wiatr, deszcz, słona woda czy mgła, mogą znacznie utrudnić przyjemność, jaką niewątpliwie jest żeglowanie. Dobrej jakości odzież to podstawa dobrego i bezpiecznego spędzania czasu pod żaglem! Jedną z firm, której odzież naprawdę warto kupić, jest dad, a dokładniej firma D.A.D Sportwear, która ma już ponad 50-letnią tradycję projektowania ubrań do zadań specjalnych. Ubrania tej firmy są testowane w warunkach ekstremalnych, co gwarantuje, że każdy żeglarz będzie czuł się bezpiecznie i wygodnie nawet w niekorzystnych sytuacjach.
Nie ma wątpliwości, ze dla żeglarza bardzo ważna jest wygoda. Podczas trudnych sytuacji, które podczas rejsów zdarzają się często (oraz niespodziewanie), musi on być wyposażony w ubrania gwarantujące mu swobodę ruchów. Firma dad doskonale o tym wie i oferuje ubrania doskonale przemyślane i zaprojektowane. Każdy, nawet najdrobniejszy element jest ważny, ubrania są też dobrze wykończone. Są estetyczne i pokazują prawdziwy charakter żeglarstwa.

Firma dad wkroczyła na rynek polski w roku 2012 i szybko uwiodła swoją jakością wielu sportowców. Już rok później podpisała umowę z Polskim Związkiem Żeglarskim, dzięki czemu dziś nasza reprezentację widujemy właśnie w ubraniach tej marki! Warto zwrócić uwagę, że choć jest to odzież dedykowana żeglarstwu, równie dobrze sprawdzi się w codziennym życiu. Jest trwała, solidna i świetnie się prezentuje. Zatem, jeśli nie żeglujesz, ale lubisz sportowe ubrania, marka ta jest także dla Ciebie! Bogata oferta zachęci każdego miłośnika sportowego życia!